کهربا کالا

طراحی و نصب ویترین

توضيح فارسي : شكل و مشخصات ابعادي ويترين استيل:

پهناي ويترين 95 ميليمتر در قسمت پایین و 85 میلیمتر در بقیه وجوه و ارتفاع كل بدون ساب فریم60 میلیمتر خواهد بود وقتي از روبرو به ويترين مغازه ها نگاه مي كنيم يك تورفتگي به ارتفاع 40 ميليمتر در قسمت زير و 20 ميليمتر در قسمت هاي بالا و طرفين ديده مي شود.
عرض پروفیل های استیل قسمت افقی و عمودی فریم ویترین قسمت بيروني 60 ميليمتر قابل رؤيت مي باشد و فریم عمودی مشترک با درب 80 میلیمتر می باشد. پشت اين قسمت فضاي لازم جهت تعبيه شيشه به ضخامت 10 ميليمتر در نظر گرفته شده است. لازم به ذکر است عرض پروفیل استیل قسمت افقی مشترک بین کتیبه و ویترین در مغازه هایی که در دارای کتیبه می باشند نیز 80 میلیمتر می باشد.
ويترين ها: ويترين ها متشكل است از پروفيل ساوه درجه 1 (مركب) و فریم های خم کاری شده از جنس ورق سیاه با روكش ورق 0.6استنلس استيل خشدار نگير 304 با نمره خش 4 مي باشد. (طبق نمونه تایید شده کارفرما)
ساب فريم: ساب فريم از پروفيل ساوه درجه یک می باشد كه در قسمت كف از پروفيل 40*40 و ديواره و همچنين بالاي ويترين ها از پروفيل 40*20 به رنگ مشكي الكترو استاتيك استفاده خواهد شد. زوار شيشه ها نيز از پروفيل 20*20 با روكش استيل و پيچهاي آلن کوبیک می باشد.

اطلاعات بيشتر :

www.awesoode.com

واحد شمارش :

عدد

مايل به سفارش تعداد از اين محصول هستم.

مايل به دريافت اطلاعات بيشتر درباره اين محصول هستم.

نام و نام خانوادگي:

تلفن تماس:

پست الكترونيك:

توضيحات:

جهت ثبت ییام، این کد را وارد کنید :

1475Copyright © 2013 www.دکور-استیل.com All rights reserved

طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت نمایشگاه مجازی